Novocrin Placenta Şampuan Dökülen saçlara 300ml

45,00 ₺
36,00 ₺
Kargo : 5,00 ₺
Stoktaki son 7 ürün
Adet :

Novocrin Placenta Şampuan 300 ml (Placenta Ekstresi Özlü) Dökülen saçlar için


Saç dökülmelerine neden olan birçok faktör vardır; hava kirliliği, stres, beslenme bozukluğu, erkelerde Testesteron, mevsimsel ve irsi olarak Naturel glikojen ve bitkisel buğday plasentası sayesinde saç foliküllerinin büyümesi ve yeni hücrelerin oluşmasına yardımcı olan bir Şampuandır.

Sürekli ve düzenli kullanıldığında saç dökülmelerini azaltmaya ve saçların sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Placenta losyon saçlarınızı ve saç derinizi yumuşak bir şekilde temizlerken besleyici özelliği sayesinde saçların kolayca taranmasına, canlı, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

En iyi sonucu elde etmek için
Novocrin Placenta Losyon ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Novocrin Placenta eşsiz vitamin kompleksleri içerir.Bitkisel ve biyoteknolojik ham maddeler (soya sulfapeptideni, amino asitler, amino sakkaritler, B gurubu vitaminleri, çinko bazlı tuz, panax ginseng extresi, burdock extresi, ve buğday tohumu embriyosu) saç dökülmesine karşı bilinen ve test edilmiş en etkili içeriklerdir. En az 3 aylık bir bakım ile saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur.

Sonuçlar: 1-Saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı olur,sağlıklı ve güçlü saçların büyümesi sağlanır.hücrelerin büyümesi ve bölünmesini teşvik eder. saç köklerinin beslenmesi ve saç derisinin kan dolaşımını düzenlemeyi teşvik eder.

2- Saçın kalitesini geliştirir. Saçlar sağlıklı ve parlak görünür. Saçın yapısını içten güçlendirir ve dışardan zararlı etkilere karşı korur.

3- Kepek ve sebum oluşumunun kotrolü. Kepek ve kaşıntıyı azaltır, saçın yağlan Naturel glikojen ve bitkisel buğday plasentası sayesinde saç foliküllerinin büyümesi ve yeni hücrelerin oluşmasına yardımcı olan bir şampuandır. Sürekli ve düzenli kullanıldığında saç dökülmelerini azaltmaya ve saçların sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Placenta şampuan, saçlarınızı ve saç derinizi yumuşak bir şekilde temizlerken besleyici özelliği sayesinde saçların kolayca taranmasına, canlı, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

En iyi sonucu elde etmek için Novocrin Placenta Losyon ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Kullanum şekli: İstenilen etkiyi elde etmek için 3 aylık bir kür uygulanmalıdır.

Kür 3 ay haftada en az 3 kez losyon uygulaması ve yanında şampuan olarak Placenta şampuan kullanılmasıdır.

Saçınızı yıkadığınızda şampuan olarak Placenta şampuan(Son durulamadan önce) kullanılmalıdır.

Losyonu kuru yada kurutulmuş baş derisine haftada 3 kez iyice masaj yaparak uygulanması ve ardından durulanmaması gereklidir. Losyon göz ve çevresine temas ettirmeyiniz, şayet kaçırdıysanız bol su ile yıkayınız.

Kullanım Şekli:

Şampuanı ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve birkaç dakika sonra iyice durulayınız. Arzu ederseniz tekrar uygulayabilirsiniz. Gözle temas ettirmeyin, temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız.

Havale Fiyatı : 36,00 ₺
Kapıda Ödeme İle : 41,00 ₺
Yorum Yap